MYVİA BAHÇE SİTESİ / BORNOVA / IZMIR
DEĞERLİ MYVİA BAHÇE SAKİNLERİ...

www.myviabahce.net sitemizle sizlere dairenizle ilgili bilgiler paylaşılacaktır.

Bu bilgiler arasında daireniz ile ilgili olarak sizin ve kiracınızın aidat , su , WRV KLİMA, DEPOZİT, DEMİRBAŞ GİDERLERİ gibi aidat borç ve banka ödemeleri ile ilgili olarak detaylı bilgiyi kendi belirleyeceğiniz şifrenizle görebileceksiniz.

Şimdilik sisteme sadece daire sahipleri tanımlanmıştır. Sizlerden ricamız kendi şifrenizle giriş yapıp, iletişim ve diğer bilgilerinizi güncelleyiniz. Bir sonraki aşamada ise sizlerin göndereceği  bilgilerle KİRACILARINIZ sisteme tanımlanacaktır. Kiracınızda kendine özgü şifresi ile kendi borçlarını ve ödemelerini görebilecektir.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİN EKSİKSİZ DOLDURULMASI BÜYÜK ÖNEM TAŞIMAKTADIR.

KENDİNİZE AİT OLAN DAİRE DE SİZİN TARAFINIZDAN HATALI OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZ KISMINI BİZE BİLDİRİNİZ. EĞER BİR HATA VARSA 24 SAAT İÇİNDE DÜZELTİLECEKTİR. 2 El satışlarla ilgili elimizde yüzde yüz doğru bilgi bulunmamaktadır.

1.1.2014 İLE 2 MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDAKİ TOPLAM BORÇ TEK SEFERDE BORÇLANDIRILMIŞTIR. DAİRENİZ İLE İLGİLİ OLARAK MÜTAHİT FİRMA ÖDEMELERİDE İŞLENMİŞTİR. AYRICA DEPOZİT ÖDEMELERİ VE TEK TEK TARİH BAZINDA VE KİŞİ BAZINDA BANKA ÖDEMELERİNİZ SİSTEME TEK TEK GİRİLMİŞTİR. Bu detaylı bilgileri şifrenizle görebileceksiniz.

Ayrıca 2014 ve 2015 yılı ilk 4 ayın WRV KLİMA TÜKETİM ENDEXLERİ VE HESAPLAMA FORMÜLASYONU SİTEMİZDE MEVCUTTUR.

İzsu okunan endexler de her ay buradan ilan edilecektir.

İZSU ABONELİKLERİ ; BANKAYA 260 TL ÜCRET YATIRAN , DASK VE YAPI KULLANMA İZNİNİ TESLİM EDEN DAİRELERİN İZSU ABONELİKLERİ YAPILMIŞTIR.

Bazı dairelerin yapı kullanma aslı olmadığı veya  DASK ı yanlış daire ve adrese yapanların aboneliği henüz yapılamamıştır.

Her ayın birinde dairenizle ilgili toplam aidat borcu bu siteden ilan edilecektir. Bankaya yapılan ödemeler bir gün sonra işlenecektir.

Her ayın 1 ile 7 si arasında aidat borçlarını ödemeniz gerekmektedir. Sitem otomatik olarak AYLIK % 5 GECİKME TAZMİNATI uygulamaktadır. GECKME TAZMİNATI günlük olarak hesaplanmaktadır.

Her ayın aidat borcu ödenmemesi durumunda bir sonraki ayın 7 sinde hukuk bürosuna verilecektir.

 

Sitemiz ile ilgili her türlü bilgiye bu siteden ulaşabileceksiniz. Bir program dahilin de site güncellenecektir.

 

Saygılarımızla

 

MYVİA BAHÇE SİTE YÖNETİMİ

YORUMLAR
Rumuz (Görünmesini istediğiniz isim)

Yorumunuz

(Yorumlarınız sistem yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
MYVİA BAHÇE SİTESİ
KAZIMDIRIK MAH. 357/3 SOKAK NO:5 VE 7 (A VE B BLOK) BORNOVA İZMİR / BORNOVA / IZMIR
Bu içerik 2671 kez görüntülenmiştir.
Bu web sitesi ve içeriği YONETIMCELL tarafından sağlanmaktadır.